Befasuesee, Ka Qene Nje Nga Aktoret Me Te Bukura Te Asaj Kohe, Tashme Eshte 50 Vjece Dhe Ndryshimi I Saj Do T’iu Lere Pa Fjale

Sesilia Plasari eshte nder aktoret me te bukura dhe ne ate kohe ishte vetem 23 vjece kur luajti ne filmin “Edhe ashtu dhe keshtu”.Ai ka qene nje nga filmat me te bukur gazmore te viteve ’80.Madje mbahet mend si filmi qe ne gjithmone e shikonim gjate nates se nderrimit te viteve ne TVSH.Por kane kaluar shume vite dhe Sesilia ka ndryshuar shume me…Per me shum ndiqeni videon duke k1ikuar tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr,te,fotografis.