Befasuesee, Ja si po duket Feridja, pas serialit (Foto)

Seray Gozler është aktorja shumë e njohur turke.Ndonëse luajti në shumë filma e seriale që në fillimet e karrierës, mirëpo, është roli i ‘Ferides’ në serialin mos ma lësho dorën ai që e bëri tejet të pëlqyer si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj.
Po me këtë rol po bën bujë të madhe edhe në publikun shqiptarPas përfundimit të serialit, Feridja i është kthyer jetës normale, dhe ja si po duket, k1ikoje meposht videeon, dhe shfaqen fotot e saj.