Befasuesee, Ja kush është mashkulli që Nora Istrefi e quan zemër

Këngëtarja e famshme Nora Istrefi kohëve të fundit ka qenë ndër artistet më të përfolura të mediave rozë.

Ja personi qe Nora e quan zemer, shtypeni meposht re’klamn dhe shfaqet,fotoja.
Ndarja me bashkëshortin Robert Berisha, ishte lajm që publiku nuk e priste, duke ditur raportin e shkëlqyer që ata gjithmonë kanë shfaqur. Ata kurrë nuk folën, duke mos dhënë detaje për ndarjen, e që rriten thashethemet e njerëzve.