Befasuese/ U përfol se është i martuar, sqarohet Fationi

Fatjoni i “Për’puthen” tregon për herë të parë se a është i martuar.Fatjon Kuqari, ish-konkurrenti i emisionit të dashurisë “Për’puthen”, në intervistën e fundit ka treguar shumë gjëra rreth jetës së tij private.

Ai për herë të parë sqaroi publikun në lidhje me një foto, e cila solli mjaft reagime në rrjete sociale nga ndjekësit.Fatjoni shfaqej pranë një vajze e cila po shtynte karrocën e një fo/shnjee, dhe dyshimet e ndjekësve ishin se ai ishte babaa dhe kishte genjyeer publikun.

“Nuk kam femijee, ajo vajza është motra ime dhe në karrocë ndodhej nipi im.Nuk jam baba”, tha Fatjoni. “Unë jam tip shumë i qëndrueshëm eshte shprehur ai.