BEFASUESE: U martuan para pak muajve, por çka po ndodh tani me Bleron dhe Afronën

Çifti, Blero dhe Afrona po vazhdojnë të jenë tejet të përfolur në publik.
Ata u martuan para pak muajve dhe dasma e tyre madhështore komentohet ende në medie.E ata tani kanë vazhduar jetën e tyre. Duket se çifti po kalojnë moment jo të mira pasi po jetojnë të ndarë në dy shtete, dhe si duket raportet e tyre kane ndryshuar ku dhe e tregojne kete ne nje interviste te shkurte, duke shtyp ne reeklamn n’diqni videon e intervistes.