Befasuese/ Ndodh e papritura, Linda Morina bëhet pjesë e emisionit “Përputhen”

Befasuese/ Ndodh e papritura, Linda Morina bëhet pjesë e emisionit “Përputhen”. Linda Morina vazhdon të jetë shumë e përfolur në mediat rozë.

Ajo u bë e njohur nga rrjetet sociale, përmes këngëve të saj me tekste ‘spontane’.Tashmë Linda është e njohur për publikun e gjerë.

E duke e qenë e tillë padyshim se ka edhe numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale.Në foton e fundit ajo ka bërë një montazh ku shihet se është bërë pjesë e emisionit “Përputhen”.

Pra, duket se kjo është thjeshtë një dëshirë e Lindës, dhe do ta shohim te ardhmen nese do realizohet vertet ose jo, transmeton ditorja.