Befasuese/ Ja Kush eshte Mashkulli, Në krahë, të Leonora Jakupit?

Ja Kush eshte Mashkulli, Në krahë, të Leonora Jakupit, Leonora është një këngëtare shumë e dashur për publikun, ajo gjithmone eshte ne qender te vemendjes per jeten e saj privatee, si dhe postimet e saja ne rrjetin social.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ja Kush eshte Mashkulli, Në krahë, të Leonora Jakupit, Leonora është një këngëtare shumë e dashur për publikun, ajo gjithmone eshte ne qender te vemendjes per jeten e saj privatte.

Si dhe postimet e saja ne rrjetin social.nNë foton e fundit ajo shihet me dentistin e njohur kosovar, të cilit ia ka uruar ditëlindjen.