Befasuese/ Iku me shumë Potere nga Portokallia, Ja ku do ta shohim Xhemi Shehun tani

Xhemi Shehu është njëra ndër moderatoret më të njohura në Shqipëri. Në muajin gusht, moderatorja Xhemi Shehu konfirmoi zërat që qarkullonin prej kohësh se ajo s’do të ishte më pjesë e spektaklit të humorit “Portokalli.”

Drejtimi i këtij të fundit iu besua Eneda Tarifës, ndërsa Xhemi i mbajti të interesuar ndjekësit e saj për planet e së ardhmes.

Mirëpo, duket se pritja ka marrë fund dhe “sekreti” është zbuluar, pas një postimi të moderatorit Eni Shehu në rrjete sociale.

“Nuk është karanttinë” titullohet emisioni i tij i ri i cili do të transmetohet në “Abc News”, ndërsa gjatë videos u vu re prezenca e Xhemi Shehut.Duket se ky është projekti dhe televizioni i ri ku do ta shohim moderatoren, ndërsa “Nuk është kara ntinë” do të na shoqërojë në ekran çdo fundjavë. Ndërkaq na mbetet të presim për të tjera detaje.