Befasuese/ A e dini Çka Punonte Mimoza Mustafa para se të takohej me Shkumbin Kryeziun?

Mimoza Mustafa dhe Shkumbin Kryeziu janë njëri nga çiftet tona të cilët pas një pauze që patën u rikthyen prapë në skenën muzikore. Mimoza Mustafa njihet si njëra ndër këngëtaret tona me një gusto të veçantë.Vishet e rregullohet deri në detaje, por ajo dikur nuk ishte kështu.

Mimoza para se ta njihte tashmë bashkëshortin e saj Shkumbin Kryeziun, thuhet se ishte vallëtare në produksionin e këtij të fundit.

Ajo shfaqej nëpër xhirimet e viteve të 90-ta, si vallëtare nëpër videot festive që bëheshin atë kohë.E më pas duket se çifti u lidhën dhe u dashuruan aq shumë sa që si rezultat i dashurisë së tyre kanë krijuar edhe familje.

Mimoza para se ta njihte tashmë bashkëshortin e saj Shkumbin Kryeziun, thuhet se ishte vallëtare në produksionin e këtij të fundit,ditorja.