Befasonn Loredana, prezanton te dashurin e ri (Foto)

Disa muaj pas ndarjes nga Mozzik-u, Loredana duket se ka gjetur sërish dashurinë. Prej kohësh, mediat gjermane, zvicerane dhe ato shqiptare kanë shkruar se reperja është në një lidhje me reperin gjerman Bonez MC.Dy të rinjtë madje janë parë shpeshherë bashkë edhe në koncerte. Duket se Loredana dhe Bonez, këtë fillimvit e kanë çuar në një hap tjetër lidhjen e tyre, ja dhe disa foto ku shihen se bashku, shtypeni reeklaamn dhe hapen,fotot.