Befason Shpat Kasapi për herë të parë prezanton të dashurën, i bën dedikim romanttik

Shpat Kasapi publikon foton e parë me të dashurën. Shpat Kasapi po/zoi për herë të parë krah të dashurës së re.
Shpat Kasapi tash e sa kohë është përfolur për një lidhje të re dashuriie.

Të cilën preferoi që deri tani ta mbajë larg vëmendje së publikut.Së fundi, këngëtari ka publikuar imazhet e para pranë të dashurës, të cilës i bëri edhe një dedikim romantik.

“Unë premtoj ta trajtoj zemrën tënde me kujdes dhe ta çmoj me dashuri selvije ka shkruar ai, transmeton ditorja.