Befason prezantuesi i njohur tregon se a ishte në lidhje me Tean e “Për’puthen…

Enea mohoi se kanë pasur një lidhje bashkë. “Me Tean njihemi që nga koha kur kemi punuar së bashku. Në momentin kur po flitej për dashuriinë, ne po ndiqnim rastin te dy në studio dhe duke qene se na pëlqeeu ajo çka po flitej, u pameë në sy…ama kjo ishte pa qëllime të tjera.

Tea është super goccë dhe është me fat ai që e ka në krahë. ” tha Enea.Madje, me shaka, ai tha se “lidhja” e tyre zgjati shum pak. ““Lidhja” jonë aq sa zgjati shikimi” tha Enea duke qeshur.

I pyetur se a mendon që Andi është zgjedhje e duhur për Tean, gazetari tha se përderisa e ka zgjedhur, kjo gjë nënkupton që është. “Mendoj që po, duke e njohur Tean.

Jam i bindur që ajo është e aftë dhe di ta vlerësojë më së miri nëse personi me të cilin është duke u frekuentuar është i duhuri ose jo për të…dhe nëse e ka zgjedhur, do të thotë që është!” tha ai.