Befason Adelina Tahiri fshin foton pasi fansat e turpëruan keq: Ja paske…

Adelina Tahiri fshin foton pasi fansat e turpëruan keq: Ja paske…

Adelina vazhdon të qëndrojë aktive dhe në kontak me ndjekësit e saj në rrjete sociale, ku tregon vazhdimisht ç’bën në përditshmërinë e saj, duke i bërë fansat “pjesë” të jetës së tanishme. Së fundmi ajo dhe familja e saj po kalojnë disa ditë pushimi në jug të Shqipërisë, prej nga ku ka ndarë foto të shumta, mirëpo ajo që ka marrë vëmendje postimi i fundit, për të cilin fansat e kanë akuzuar për fotoshop.Ja postimi i saj,k1ikko-re.klamn, dhe shfaqet,fotoja.