Befasi, e ka harruar Noren, kjo eshte gruaja e Robert Berishes tash (Foto)

Robert Berisha ishte i ftuar pasditen e sotme në “Ftesë në 5”, ku foli si për ndarjen nga Nora edhe për projektet e reja muzikore dhe pjesëmarrjen në Festivalin e Këngës. Sa i përket Norës, Roberti u shpreh se ata janë në një pauzë dhe të ardhmes nuk i dihet. Këngëtari theksoi se do i qëndrojë pranë Norës dhe vajzës sa herë të kenë nevojë.Bieta e pyeti per te dashuren e re po ashtu, dhe roberti e prezantoi ja cila eshte,shtypnii ne re,klaam dhe hapen,fotot.