Befaasonn Blero zbulon Çka I tha Teuta Krasniqi natën që u Martua…

Befaasonn Blero zbulon Çka I tha Teuta Krasniqi natën që u Martua.Tashmë e një kohë në mediat rozë po flitet për dasmën e Bleros dhe Afronës që ishte mjaft mahnitese,(Hapeni-ree.klamimin, dhe shikoo-videon, e Bleros.) ku kishte dhe shume te ftuar nga estrada e shume emra te njohur ku Blero dhe Afrona dukeshin mjaft te lumtur.

Ata jane ndare para disa viteve, qe met vertet sot e kesaj dite flitet ndarja e tyre, Ndërsa tani edhe ish-bashkëshortja e Bleros, Teuta ja cfare i ka thene bleros, tregon ne intervist ai.