Bashkeshorti i Zaimines ka qene i martuar dhe ka 2 vajza/ Zaimina publikon foton e tyre, ja sa te mira jane

Bashkeshorti i Zaimines ka qene i martuar dhe ka 2 vajza/ Zaimina publikon foton e tyre.

Si ne media ashtu edhe nga publiku Zaimina Vasjari dhe Klodian Asllani jane nje nder ciftet me te komentuar.

Cifti e ka kurorezuar dashurine e tyre ne martese nga e cila kane edhe nje vajze. ‘Krahas fotos se postuar ne rrjetin social Instagram biznesmeni ka shkruar “Gocat e mia personale”. Ai shfaqet me tre vajzat e tij ku dy nga te cilat i ka nga martesa e pare.

Zaimina ka komentuar disa zemra ndersa Klodiani duke etiketuar dhe te shoqen i eshte pergjigjur: “Duhet edhe nje cun zemre” . Pergjigjja e tij na le te kuptojme se ai deshiron te behet edhe me nje djale,ditorja.