Azra na prezanton me nënën e saj, ja sa shumë ngjajnë (Foto)

Azra na prezanton me nënën e saj, ja sa shumë ngjajnë. Alina Boz është aktorja më e pëlqyer turke për momentin. Rolet e saj po arrijnë tyë kenë sukses si në Turqi ashtu edhe jashtë saj.

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Azrës’ në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’. Azra cilësohet si një prej aktoreve më të bukura turke.

E këtë bukuri duket se ajo e ka trashëguar nga nëna e saj. Në foton që e ka publikuar me të shohim se ato ngjajnë shumë, ja dhe sa te lumtur dhe elegante duken ata, shkruan ditorja.