Ardit Gjebrea rikthehet në Ekran, Ka një mesazh për të gjithë Shqiptaret

Ardit Gjebrea rikthehet në ekran, ka një mesazh për të gjithë shqiptarët.Lajmin e bëri të ditur vetë ai më herët nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, ku tregoi se ka mpo’shtur ko vi d, dhe se ndihej më mirë sepse po rikup’erohej dita-ditës.

Sot ai është rikthyer sërish në ekran dhe me këtë rast ka uruar të gjithë mësuesit për 7 marsin. “Unë jam bërë gati, po ju? Sot rikthehem dhe pas pak do jemi ne emisionn bashkë.

Përfitoj nga rasti të uroj festën e 7 Marsit për gjithë mësuesit tanë Gëzuar me shumë dashuri, ka shkruar ai, percjell ditorja.