Arbana po jep emisionin si çdo të shtunë, por ja çfarë i bëjnë në Tv Klan

Si çdo të shtunë, Arbana Osmani është në ekranin e Top Channel, me emisionin “Dua të të bëj të lumtur”.
Por, në televizionin Klan, duket se ka mbërritur një tjetër rubrikë, që po e sfidon programin e Osmanit.
Është pikërisht aktorja Delinda Disha, e cila vjen në “Klanifornia” me emisionin “Dua të të bëj gropën”, ja dhe cfare i ndodhi Arbanes,k1ikko ne katrorin e re!klams dhe shikoo,videeon.