Arbana Osmani tregon ç’do të ndodhë me emisionin e saj dhe a do të kthehet në ekran (FOTO)

Arbana Osmani tregon ç’do të ndodhë me emisionin e saj dhe a do të kthehet në ekran.

Arbana Osmani ka zbuluar se çfarë do të ndodhë me emisionin “Dua të të bëj të lumtur” pasi është në pritje të fëmijës së dytë.

A do t’i anulojë bebushi planet për rikthimin e Arbanës në ekran? Moderatorja nuk ka pritur më gjatë për të dhënë një përgjigje. “‘Dua të të bëj të lumtur’ (për të cilin gjithashtu më keni çmendur) rikthehet sërish në Top Channel në janar, ndërsa historitë tuaja do të fillojmë t’i presim nga shtatori”, ka shkruar Arbana, duke bërë kështu me dije emisioni do të vijojë si normalisht.