Arbana dhe Eduarti do martohen pasi të lindi djali i tyre/ Ja ku do bëhet dasma

Arbana dhe Eduarti do martohen pasi të lindi djali i tyre/ Ja ku do bëhet dasma.

Përmes një postimi në “Instastory”, moderatorja e njohur Arbana Osmani ka treguar se lindja e bebit të dytë po afron, ndërkohë që ajo dhe partneri Eduart Grishaj janë treguar të hapur këtë periudhë për të rrëfyer planet e tyre të mëdha.Ndërsa pritjes së ëmbël po i vjen fundi, duket se pasi djali të vijë në jetë moderatorja ka plane për ceremoni dasme dhe hapjen e biznesit të saj, që do të jetë një restorant luksoz.Dhe me interesante eshte se ja ku e kan plane per dasmen kete e tregon vet arbana,k1ikko-posht, katrorin, dhe shikoo-videonn.