Antonela lë Perputhen dhe iken te një tjetër program? Vjen lëvizja e papritur e saj

Tani Antonela lë Perputhen dhe iken te një tjetër program? Vjen lëvizja e papritur e saj. Konkurrentja e “Per’puthen”, Antonela Berisha është një ndër emrat më të komentuar në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka bërë të ditur se këtë të dielë do të jetë pjesë e programit të humoritt, “Portokalli” Ajo ka publikuar në InstaStory një postim ku shihet me Salsano Rrapin.

Dhe ku tregon se do të ketë një rol në rubrikën “Per’thithen”, i urojm shume suksese ne jeten e saj, transmeton ditorja.