Andrra e Sinanit vishet prapë në vello, bëhet nusja më e bukur që keni parë

Andrra Destani u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Sinan Hoxhës.
Ajo që nga fillimi u bë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil. Andrra tani ka hapur një dyqan me veshje elegante pë femra. Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është veshur në vello, e me këtë pamje duket më e bukur se kurrë,shtyp re,klamn dhe shikoje pamjen e plotë.