Alketa Vejsiu na prezanton burrin e saj, ja kush eshte ai (Foto)

Alketa Vejsiu na prezanton burrin e saj, ja kush eshte ai.Alketa Vejsiuu është një ndër moderatoret më të dashura për publikun, e cila gjithmone shfaqet e lumtur e bukur dhe me plot elegancë. Por sa i përket jetës së saj private Alketa mundohet që ta mbajë gjithnjë të mbyllur.
Ndërsa si rrallë ndonjëherë ajo ka publikuar foto me burrin e saj, per me shume klikojeni re,klamn dhe shfaqen,fotot.