Albërie Hadërgjonaj: “Kom dëshirë me bo avantura, nuk du mu martu” (VIDEO)

Alberie Hadergjonaj eshte njera prej kengetareve te pelqyerja ne mediat roze, e cila gjithmone eshte ne qender te vemendjes me postimet, dhe intervistat e saj.

Albërie Hadërgjonaj: “Kom dëshirë me bo avantura, nuk du mu martu” .Këngëtarja e njohur Albërie Hadërgjonaj mbrem ka qene e ftuar tek emisoni i Shpetim Deskut. Alberia u shpreh se nuk e ka ndermend te martohet.

Ajo tha se dëshira e saj është të bëjë avantura të ndryshime. Niher jam martu, nuk martona mo kurrë, eshte shprehur ajo.

Alberie Hadergjonaj eshte njera prej kengetareve te pelqyerja ne mediat roze, e cila gjithmone eshte ne qender te vemendjes me postimet, dhe intervistat e saj.