Aktorja turke jep lajmin e keq/ Mehdi do largohet, atij do i..

Aktoret IbrahimÇelikkol dhe DemetOzdemir treguan se patën shumë kimi mes tyre në serialin “Shtëpia ime, fati im”. Kjo solli edhe sukses për serialin, i cili transmetohet edhe në vendin tonë.

Një lajm i fundit jo i mire perfansat pasi Ibrahim, i cili luan rolin e “Mehdiut” do të largohet nga seriali.Me largimin e Ibrahim, Demet ka publikuar një postim ku i jep lamtumirën e prekur kolegut të saj dhe partnerit në serial.

“Ti gjithmonë më ke mbështetur. Do ta shoh të kaluarën time e lumtur sepse kam luajtur krah teje. Je njeri kaq i mirë, Jam e lumtur që rrugët tona u bashkuan për këtëserial.

Do të jem gjithmonë mirënjohëse që je treguar tolerant ndaj meje.Rruga jote e re qoftë e lumtur, historia jonë ka mbaruar këtu, ka shkruar ajo.