Aks ide ntohet djali i Presidentit, poliicia jep detaje

Endrit Thaçi, djali i Presidentit Hashim Thaçi është aks iden tuar mëngjesin e sotëm.

Eshte konfirmuar se mëngjesin e sotëm ka ndodhur një aks ident, duke thënë se në të janë përfshirë tri vetura.
“Sot në ora 05:25 në rrugën Prishtinë – Ferizaj, te rreth rrotullimi afër Stacionit Policor Jugu, ka ndodhur një aks ident në mes të tri automjeteve. Si pasojë e aks identit një person është lënduar. Me rastin po merret njësiti i trafikut”, ka deklaruar zëdhënësja e PK-së Flora Ahmeti.

Sic kanë raportuar mediat, Endrit Thaci është në gjendje të mirë dhe është liruar pas trajtimit.