Ajo sot pret fëmijën e Eduartit, por del detaji për ish-burrin e Arbana Osmanit që fshihej nga mediat, Ja ku është ai sot

Ajo sot pret fëmijën e Eduartit, por del detaji për ish-burrin e Arbana Osmanit që..

Moderatorja e njohur Arbana Osmani është treguar gjithnjë diskrete për jetën private dhe ndaj ish-bashkëshortit të saj Arditit.

Per kete te fundit ne të gjithe dimë shumë pak.Arbana është nënë e një djali të quajtur Joni. Babai i Jonit edhe pse pas 16 vitesh martesë me moderatoren ka qëndruar gjithnjë larg kamerave gjithmone. Ai quhet Ardit dhe është financier me profesion.

Sipas asaj që thonë miqtë e moderatores, Arditi është 8 vite më i madh se Arbana dhe se pas ndarjes jo miqësore e la Shqipërinë për te shkuar ne Amerikë.Lidhja e Arbana Osmanit me Eduartin, regjisorin e programit të saj u komentua pafund dhe bëri shumë zhurmë në media derisa çifti e pranoi publikisht. Pas shumë muajsh lidhje, Arbana dhe Eduardi së shpejti do të bëhen prindër të një djali.