Ajo na e mban të fshehur, por ky është burri miliarder i Alketa Vejsiut

Ajo na e mban të fshehur, por ky është burri miliarder i Alketa Vejsiut.Mbrëmjen e djeshme, edhe pse pak sekonda, kamera fokusoi për herë të parë dy fëmijët e moderatores së njohur Alketa Vejsiu.Edhe pse është një nga personazhet publikë më të njohur në vend, Alketa Vejsiu ka ditur ta ruajë me fanatizëm jetën e saj private e sidomos familjen e saj ja dhe video kush eshte burri i Alketes do befasoheni,k1ikko meposht videon, dhe shikojeni.