Ajo ka 2 Djem,Por Burrin nuk ia kemi Parë Kurrë, Ja kush eshte Bashkëshorti, bukurosh i Xhemit..

Ajo ka 2 Djem,Por Burrin nuk ia kemi Parë Kurrë, Ja kush eshte Bashkëshorti, bukurosh i Xhemit.Ajo është një nga vajzat më të bukura të ekanit shqiptar Po flasim për Xhemi Shehun.

Por edhe pse një nga personazhet më të njohur të showbizit shqiptar, Xhemi Shehu ka qenë gjithmonë e rezervuar përsa i përket familjes së saj dhe veçanërisht jetës në çift.

Xhemin jemi mësuar që herë pas here në rrjete sociale të publikojë foto me dy djemtë ë saj, por jo me bashkëshortin. Bashkëshorti i Xhemit quhet Ervin Sula.

Por edhe pse një nga personazhet më të njohur të showbizit shqiptar, Xhemi Shehu ka qenë gjithmonë e rezervuar përsa i përket familjes së saj dhe veçanërisht jetës në çift,ditorja.