Ajo është 69 vjeçe po plakjen nuk e njeh, Vera Grabocka i ha bit të gjithë me foton nga pushimet në jaht,L injat e saj bëjnë xheloze dhe 20 vjeçaret

Ajo është 69 vjeçe po plakjen nuk e njeh, Vera Grabocka i..

Regjisorja e njohur shqiptare Vera Grabocka, njihet tashmë për rininë e përjetshme.Edhe pse është 69 vjeçe ajo vazhdon të duket si një vajzë e re.

Dhe duket sikur koha e ka ’dë’nuar’ për të qëndruar përjetësish e re.Dhe së fundmi ajo ka habitur të gjithë me foton e publikuar nga Alketa Vejsiu.Vera i ka mahnitur të gjithë me linjat e saj trupore, sikur të ishte në të njëzetat, e veshur me rroba’banjo të bardha, këmishë dhe kapele.

‘Me Vera Grabockën duke punuar per formatin e ri. Zyre me pamje nga deti. Nje student i mire do te mbetet gjithmone modest dhe i vogel perpara mesuesit te tij dhe ti kujtoje vetes gjate rritjes qe kreshten e malit nuk e ngjiti vetem”, shkruan Alketa krah fotos.