Afërdita Dreshaj nuk e ftoi në dasmë, ja çfarë thotë Shpat Kasapi për këtë, “Un nuk mundem ta…(Video)

Nuk kanë kaluar shumë kohë që kur ish e dashura e tij më e famshme Afërdita Dreshaj u martua me lojtarin çek të hokeit dhe një nga pikëpyetjet më të mëdha të publikut dhe mediave ishte nëse ajo do ta ftonte Shpat Kasapin në dasmë.
Në fakt kjo nuk ndodhi, dhe i ftuar së fundmi në një emision, Ai ja cfare thote per kete, k1ikojeni re;klamn dhe n’diqni viideon.