Adriana Matoshin e “braktis” i dashuri, ja fjalet e tij, ”Ajo me…

Të premten që lamë pas, u zbului lidhja e aktores shqiptare Adriana Matoshi.Artistja shumë e dashur për publikun, po shijon një romancë tash e disa muaj me futbollistin dhe reperin Keith.

Me të cilin ajo tha se është shumë e lumtur.Ky i fundit, sot është larguar nga Kosova dhe lajmin e ka bërë të ditur vet përmes Instagramit.

Ai shkroi: “Shihemi së shpejti”, duke nënvizuar lokacionin.Nëse nuk e dini, Keith është afrikan por ka vite që ka jetuar në Belgjikë e së fundmi në Kosovë për të qenë pranë të dashurës së tij.

Të premten që lamë pas, u zbului lidhja e aktores shqiptare Adriana Matoshi.Artistja shumë e dashur për publikun, po shijon një romancë tash e disa muaj me futbollistin dhe reperin Keith,ditorja.