Adelina Tahiri ka ditelindjen, Do habiteni ja sa vite ka mbushur

Kengetarja e njohur Adelina Tahiri ka ditelindjen, Do habiteni ja sa vite ka mbushur. Adelina sot feston ditëlindjen e 30-të.

Ajo gjithmone eshte ne qender te vemendjes ne rrjetet sociale,Dhe Adelina sot mbush 30 vite. Kujtojmë se, artistja shqiptare ka vite që është pjesë e skenës muzikore derisa ka realizuar projekte të shumta duke qëndruar besnike ndaj publikut.

Projekti i fundit muzikor i Adelina Tahirit është lansuar vitin e kaluar në muajin qershor.“Përgjithmonë”, mban titullin kënga e saj, percjell tutje ditorja.