Adelina Tahiri Është Sërish Shtat/zënë, Publikon Foton Me Të Ëmbël..


Këngëtarja Adelina Tahiri ngjalli dyshime se është sërish shtatzënë.Adelina Tahiri është stërfolur për martesën e saj me biznesmenin maqedon Serjozha Markov, që tashmë kanë një fëmijë së bashku Jon Markov.

Këngëtarja shqiptare, e shkëputur nga muzika tash e disa muaj, nuk lë anash rrjetet sociale ku publikon imazhe nga pushime luksoze e të dhuratave ndryshme.Në foton e fundit të publikuar, fansat vënë re se barku i këngëtares, dukej më i rrumbullakosur se zakonisht.

Edhe pse spekulimet kanë filluar, Adelina ende nuk ka dhënë ndonjë koment sa i përket kësaj çështje.Kujtojme se projekti i saj i fundit muzikor quhet “ Hile Hile”, me muzikë nga Irkenc Hyka dhe tekst të shkruar nga Petro Xhori.Këngëtarja Adelina Tahiri ngjalli dyshime se është sërish shtatzënë.Adelina Tahiri është stërfolur për martesën e saj me biznesmenin maqedon Serjozha Mar kov,ditorja.