A po ju kujtohet Bulza vajza e Sabri Fejzullahut? Ja si duket ajo sot pas kaq vitesh (FOTO)

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur Sabri Fejzullahut, Nera, është mjaft aktive në rrjetet sociale. Ajo së fundmi ka postuar një fotografi ku shihen dy fëmijët e saj, Ermali dhe Bulza.

Ermalin jemi mësuar ta shohim më shpesh, ndërsa Bulza ka kohë që është tërhequr nga skena muzikore. Ajo është e martuar, ka një vajzë dhe jeton jashtë shtetit.

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur Sabri Fejzullahut, Nera, është mjaft aktive në rrjetet sociale. Ermalin jemi mësuar ta shohim më shpesh, ndërsa Bulza ka kohë që është tërhequr nga skena muzikore. Ajo është e martuar, ka një vajzë dhe jeton jashtë shtetit.Shikoni sa ka ndryshuar ajo.