A është në një lidhje me Fifin? Рërgjigjet Fationi dhe u јер fund të gjithë…

Fation Kuqari, ish-konkurent i “Për’puthen” ka reaguar pas aludimeve në rrjet që thoshin se është një një romancë me këngëtaren Fifi.I ftuar në emisionin Fatjoni ka treguat për marrë-dhënien e tij që ka me këngëtaren, duke mohuar zërat për një lidhje të mundshme.

Ai ka zbuluar se së bashku me Fifin po bashkëpunojnë për një projekt.“Fifi është një këngëtare shumë e mirë, një vajzë shumë e mirë. Mund të them që është një projekt. Do më shikoni si këngëtar, si ta quaj di model, si figurant?”

I pyetur nëse ishte i vërtetë emisioni, ish-konkurrenti tha: “Normalisht që është i vërtetë, prandaj dilja nga vetja unë në shumë gjëra. Është shumë, shumë e vërtetë gjithçka, sepse thoshin disa jo ke program, po ti kisha bërë me program nuk do isha zënë me asnjë unë aty.

Mund të kishin bërë aleanca me njëri-tjetrin, i mendon në shtëpinë e vet dhe i bën. Por që në program nuk kishte asgjë”, është shprehur Fationi.Ai u largua nga emisioni “Për’puthen” pasi një përplasje që pati me konkurentin e ri,Erionin.