A e mbani mend Elifin e Kahramanit? Ajo sot do t’ju lë pa fjalë me dukjen e saj

Elifin eshte nje nga aktoret me te mira në serialin “Një pjesë e imja” i cili është transmetuar në Klan pak vite më parë. Aktorja HatixheShendil pas mbarimit të këtij seriali vendosi t’i përkushtohej familjes së saj ajo eshte nje femer shume e bukur se sa ka ndryshuar ajo.

Bashkeshorti i saj eshte Burak Sajashar dhe është nënë e një djali 2-vjeçar me emrin Xhan dhe ne i urojme dite te bukura se bashku.

Së fundmi aktorja 35-vjeçare ka postuar foto nga pushimet dhe i ka mahnitur të gjithë me pamjen e saj.Nuk kanë munguar as fotot me bashkëshortin 31-vjeçar.

Duke i shprehur atij dashurinë,shkruan aktorja në një foto ku dukett me bashkëshortin të lumtur duke parë njëri-tjetrin në sy teksa shijojnë akulloret,ditorja.