A e keni pare motren e Xhensiles, ja sa e bukur eshte (Foto)

Motra e Xhensiles, Alba e cila tashmë është e njohur. Ndonëse Xhensila këto ditë është larguar nga rrjetet sociale për të shijuar pushimet, e motra na zbuloi vendndodhjen e saj me fotot e videot e postuara.

Alba postoi fillimisht një video ku shfaqet duke u argëtuar me Xhensilën teksa rrotullohen të kapura pas dore, ja sa e bukur eshte motra e saj, hape poshtt re’klamn dhe hapet,fotoja.