A e keni ditur se kjo këngëtare e bukur është motra e Labinot Tahirit (Foto)

A e keni ditur se kjo këngëtare e bukur është motra e Labinot Tahirit. Labinoti eshte gjithmone ne qender te vemendjes ne mediat roze, ku ka kënduar një kohë edhe me motrën e tij. Ajo quhet Anduena Tahiri.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar një baladë emri i të cilës është ‘Shko’. E ftuar në emisionin Anduena vjen me disa ndryshime në dukjen e saj, ja dhe nje foto e saj sa e bukur dhe elegante eshte, percjell ditorja.