Beffasuese/ Kjo është modelja për të cilën ministri shqiptar e la gruan edhe fëmijet

Kjo është modelja për të cilën ministri shqiptar e la gruan.

Blerandi është aq i dashuruar me Dianën, saqë ka braktisur gruan dhe vajzën e tij të vogël. Lajmi se Blerand Stavileci është ndarë me gruan e tij bëri shumë bujë ditën e djeshme.

Por asnjë prej personazheve nuk reagoi publikisht, ka arritur sot të kontaktojë me modelen Diana Avdiu, e cila përflitet se është në lidhje me Stavilecin.Ajo as nuk e ka mohuar, e as nuk e ka pohuar një gjë të tillë.“Mediat më kanë lodhë, vetëm po shkruajnë gjëra në emrin tim pa më pyetur asnjëherë”,- ka thënë ajo, por pa i’u përgjigjur pyetjes për lidhjen me Stavilecin.