A e gjeni dot kush eshte kjo vajze e vogel? Ajo sot eshte nje nga kengetaret me te dashura ne shqiperi

Vitet kalojnë shpejt dhe njerezit piqen e ndryshojne nga ana fizike. Kengetarja ne fjale eshte nje nga femrat me te dashura e te bukura te showbizit.Por pas lidhjes qe pati me Mozik ajo u be edhe me famshme.
Loredanen tashme do ta shohim me nje projekt te ri muzikor per tregun global.
Dhe ne shpresojm qe te kete sa me shume sukses.Ja dhe disa foto tjera te saj se si dukej para disa viteve, duke shtyp posht katrorin e videos, shikoni,fotot