A e dini se Remzie Osmani ka një binjake? Ajo është figurë shumë publike

A e dini se Remzie Osmani ka një binjake? Ajo është figurë shumë publike.Remzie Osmaní po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore. Krahas angazhimeve në koncerte, Remzia po gjen kohë edhe për relaks.Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Sot ajo ka publikuar një foto bashkë me miken e saj, të cilat duket se ngjajnë shume, shtyp ne reeklamn posht ketij shkrimi dhe n’diqni pamjet.