A e dini se Gresa Pallaska Raba e ka motër këtë moderatore bukuroshe (Foto)

A e dini se Gresa Pallaska Raba e ka motër këtë moderatore bukuroshe.Gresa Pallaska apo siç njihet me rolin e saj si Rabija, gruaja e Xhekut te seriali vendor ‘Çka ka shpija’, është mjaft e përfolur në shtypin rozë.

Ajo komentohet për çdo paraqitje të saj e së fundmi për fotografitë që publikon, ku po duket tejet elegante. Madje, ajo është tejet e zonja në profesion.

E që është pjesë e shumë shfaqjeve teatrale dhe serialeve të ndryshme.Por, përveç kësaj për të gjithë ata që nuk e dinë Mjellma Pallaska.

Prezantuesja e lajmeve në Klan Kosova është motra e Gresës. Ndryshe, ajo është e martuar me aktorin e stup.cave, Mensur Safqiu, shkruan ditorja.