A do të marrë pjesë në dasmën e Teas dhe Beartit? Ja pergjigja befasuese e Arjan Konomi!

A do të marrë pjesë në dasmën e Teas dhe Beartit? Ja pergjigja befasuese e Arjan Konomi! Ai ishte mysafirë ne emisionin shumë të shikuar, “Kojshia Show”.

I cili transmetohet çdo të diele në Ai u pyet nga moderatori Sadri Imeri për Tean dhe Beartin. Arjani për çiftin më të komentuar të momentit.

Se a do të jetë pjesë e dasmës se tyre dhe ndarjaa me andin, ai eshte shprehur se per mua me mire eshte qe secilin cfare ti tregoj zemraa ate ta bej, keshtu qe kam respektt shume per ta,ditorja.