Kënga e tij dëgjohet edhe në Japoni, ja si duket tani djaloshi shqiptar që këndoi Qingji i vogël: Merret me…

img src=”https://ingazetaa.com/wp-content/uploads/2020/09/A3FCF62C-5268-4290-8809-1C12EC658AB2-980×400-1-300×122.jpeg” alt=”” width=”300″ height=”122″ class=”alignnone size-medium wp-image-6643″ /> A e mbani mend Pëllumb Hajdarin, vogëlushin që këndon këngën për fëmijë “Qengji i vogël”? Ai sot është rritur dhe është kthyer në studion e emisionit …

Continue reading